رزومه

تاریخچه کار

دسامبر 2015 – کنونی

مدیر نرم افزارهای پرداخت

شرکت کارت اعتباری ایران کیش.

من در حال حاضر رهبری تیمی 19 نفری را به عهده دارم که جز بهترین برنامه نویسان ایران هستند.در این تیم ما یک میلیون دویست هزار دستگاه کارت خوان را توسعه میدهیم. در بخش دیگر از تیم، سوییچ های را توسعه میدهیم که 5هزار کارت را پشتیبانی میکند.

ژوئن 2014 – دسامبر 2015

برنامه نویس ارشد.

شرکت جی اس اس.

تجربه همکاری با یک شرکت نوآور و خلاق و همچنین یک تیم قوی  را داشتم.در این مدت افتخار داشتم اولین کش لس در بانک آینده و اولین موبایل پوز را در کشور راه اندازی کنیم.

   

می 2011 – 2014

برنامه نویس

شرکت بهستان رایان

شرکت بهستان یک دانشگاه برای من بود . من در آنجا  تجربه توسعه سوییچ ها  دستگاه های خودپرداز و دستگاه کارت خوان را بدست آوردم.

می 2010 – 2011

برنامه نویس

CR2 Company

اولین تجربه حرفه ای من کار کردن با شرکت ایرلندی به نام CR2 بود. این شرکت در سال 88 core و Cms چند موسسه مالی را در ایران بر عهده داشت که وظیفه ی من  بومی سازی سیستم خوپردازBWAC بود.

تحصیلات

2019

Blockchain

دانشگاه شریف

توسعه سیستم های توزیع پذیر وغیر متمرکز بر اساس پلاکچین

2015

POS development

Adtech co. UAE

دوره بسیار قوی از توسعه سخت افزار پرداخت

2012 – 2014

MCST Microsoft

مجتمع فنی تهران

سری کلاس های قوی همراه با استاد خواجه نوری عزیز که مجبور شدیم  دوره ی سیستم های توزیع شده را به دلیل تشکیل نشدن در منزل ایشان ادامه دهیم.

2011 – 2017

مهندسی تکنولوژی نرم افزار

Azad University

دانشگاه آزاد شهر قدس، از همین تریبون از استاد هوش مصنوعی تشکر میکنم… با اینکه یک برد کامل سنسور اثر انگشت به همراه یک سیستم حضور غیاب طراحی کردم بهم 10 داد چون در کلاس حضور نداشتم…. بقیه بچه ها به عنوان پروژه کتاب ترجمه کردن 🙂

مهارت کدنویسی

CC++

C#

Payment Software

JAVA Programming

Android Programming

OOP

مهارت ها

Photography

Photoshop

VFX